Mieszkańcy Dywit świecą przykładem
22 lutego policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wspólnie z parafią w Dywitach przeprowadzili akcję zachęcającą mieszkańców do wyposażania się w odblaski.
- 23.02.2015 18:00
Data dodania:
23.02.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze