Najweselszy taniec pod słońcem zawitał do Olsztyna
Swing – żywiołowy, energetyczny styl wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych, był już tańczony w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Teraz uczyli się go olsztynianie.
- 23.02.2015 18:00
Data dodania:
23.02.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze