Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 08:51
Reklama

Rozmowa na czasie

Rozmowa na czasie z Jolantą Jastrzębską dyr. Przedszkola Szesnastka w Olsztynie oraz Prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem m.in. o pogłoskach dotyczących likwidacji tej placówki przedszkolnej, o braku podpisanych umów najmu oraz gruntu pomiędzy Przedszkolem, a gminą Olsztyn, a także o kontrolach, które trwają w Przedszkolu. Rozmowę prowadzi Eugeniusz Domański, redaktor naczelny Telewizji Olsztyn.

                      


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Daniel 04.11.2021 14:24
Panie redaktorze, Nie będę się wypowiadał odnośnie Pana umiejętności dziennikarskich, które pozostawiają wiele do życzenia. Jednak warto zwrócić uwagę na niebywałą stronniczość, którą pokazał Pan podczas nagrania. Wyrażał Pan swoją opinię przyjmując tym samym jedną ze stron barykady. Nie wiem gdzie Pan się uczył dziennikarstwa (o ile w ogóle), ale proszę nadrobić zaległości lub zmienić zawód. Dla Pana i oglądających widzów wyjdzie to z pożytkiem. Proszę odebrać to jako opinię widza, a nie hejt, bo takiego zamiaru nie miałem. Pozdrawiam, Daniel PS. Poniżej klauzula z akceptacją regulaminu jest niekompletna.

Rodzic 03.11.2021 17:54
Szanowny Panie prowadzący, Pani Dyrektor nie jest osobą odpowiedzialną za nas rodziców i nie odpowiada za nasze słowa, czy emocje. nieobiektywne i nieprofesjonalne było wymuszanie przez Pana przeprosin ze strony Pani Dyrektor. zachowanie nas Rodziców jest dyktowane emocjami, które wynikają z tragicznego podejścia urzędu, przekłamywania faktów przez Panią Rzecznik i braku reakcji Pana Prezydenta. nie dziwi mnie mała oglądalność Państwa telewizji jeżeli zachowujecie się tak stronniczo...od takiej audycji gorzej wypada już tylko TVP 1...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama