Zrobiły tort na medal
Dwie uczennice Zespołu Szkół Gastronomicznych zajęły trzecie miejsce w V Mistrzostwach Polski Uczniów Szkół Cukierniczych.
- 27.02.2015 18:00
Data dodania:
27.02.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze