Jak tu bezpiecznie przejechać?
To pytanie zadaje sobie wielu kierowców codziennie wjeżdżających na rondo Ofiar Katastrofy Smoleńskiej w Olsztynie.
- 02.03.2015 18:00
Data dodania:
02.03.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze