Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 01:11
Reklama

Zamordował kobietę na w centrum miasta. Jej partnera pociął nożem

Do pary idącej wieczorem jedną z ulic podszedł mężczyzna. Skończyło się to tragicznie.
Zamordował kobietę na w centrum miasta. Jej partnera pociął nożem
Autor: News4Media

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek około godziny 20 na ulicy księdza Szulca w Lubartowie (województwo lubelskie). W samym centrum miasta spacerowała kobieta z mężczyzną, którzy zostali zaatakowani przez nożownika.

Policjanci po przybyciu na miejsce zastali kobietę bez oznak życia. Zespołowi ratownictwa medycznego mimo prób reanimacji nie udało się przywrócić jej funkcji życiowych.” – informuje podinspektor Radosław Dawidek z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

Zmarła to 38-letnia mieszkanka Lubartowa. Poważnie ranny został też mężczyzna, który jej towarzyszył. Według doniesień medialnych został zabrany do szpitala.

W pobliżu miejsca zdarzenia policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który może mieć związek ze sprawą. Był pod widocznym działaniem alkoholu, ale odmówił badania alkomatem.” – dodaje podinsp. Radosław Dawidek.

Napastnikiem okazał się były mąż zamordowanej. Policja nie ujawnia kolejnych informacji, ale nieoficjalnie wiadomo, że zatrzymany podszedł do idącej ulicą pary, zaczął z nimi rozmawiać, a w pewnym momencie wyciągnął nóż i ich zaatakował. Wiadomo na pewno, że mężczyzna był w ubiegłym roku zatrzymywany za kierowanie gróźb karalnych i zniszczenie mienia. 

Kolejna – niepotwierdzona jeszcze informacja – wskazuje, że 38-latka osierociła czworo dzieci.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama