Kradzież w kościele
Dwaj sprawcy włamali się do olsztyńskiego kościoła, bo potrzebowali pieniędzy na alkohol.
- 23.03.2015 18:00
Data dodania:
23.03.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze