Wpadł podczas kontroli dorgowej
Pijany mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Został zatrzymany, bo jeździł po olsztyńskich ulicach bez świateł w dodatku rozmawiając przez telefon komórkowy.
- 30.03.2015 18:00
Data dodania:
30.03.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze