Telefon życzliwości dla seniorów
Od 29 kwietnia seniorzy mogą już korzystać z telefonu życzliwości. To inicjatywa olsztyńskiego ratusza.
- 30.04.2015 20:02
Data dodania:
30.04.2015 20:02
Napisz komentarz
Komentarze