Nauczyciele mianowani złożyli ślubowanie
Ponad sześćdziesięcioro nauczycieli mianowanych złożyło uroczyste ślubowanie w Urzędzie Miasta w Olsztynie. Podczas wydarzenia pedagodzy odebrali akty potwierdzające zawodowy awans, z rąk Prezydenta Piotra Grzymowicza.
- Wioletta Wojnicka
- 01.09.2020 16:28
Data dodania:
01.09.2020 16:28
Napisz komentarz
Komentarze