Zboże obrodziło
Tegoroczna aura na Warmii i Mazurach była łaskawa dla rolników uprawiających zboże. Skoszono i zebrano większości plonów w naszym województwie.
- Mariusz Wojtaszek
- 28.08.2020 15:58
Data dodania:
28.08.2020 15:58
Napisz komentarz
Komentarze