Śródmieście i Kościuszki nie mają swoich samorządów
Podczas dzisiejszej, zdalnej sesji Rady Miasta podjęto decyzję o zarządzeniu we wrześniu wyborów na nową kadencję.
- Mariusz Wojtaszek
- 26.08.2020 17:59
Data dodania:
26.08.2020 17:59
Napisz komentarz
Komentarze