Obsługa interesantów wraca do Galerii Warmińskiej
Uruchomienie obsługi w galerii przy ul. Tuwima będzie wiązać się ze zmianą godzin obsługi interesantów w Urzędzie.
- Wioletta Wojnicka
- 26.08.2020 17:53
Data dodania:
26.08.2020 17:53
Napisz komentarz
Komentarze