„Lodowe serce” biło w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Koncert muzyki islandzkiej inspirowany był poezją wybitnych twórców. Na melomanów czekała również fotograficzna wycieczka po Islandii.
- Mariusz Wojtaszek
- 24.08.2020 16:56
Data dodania:
24.08.2020 16:56
Napisz komentarz
Komentarze