Ptaki rozum mają

  • 14.10.2013, 18:00
media-flesz_ptaki_14102013
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Ptasi móżdżek" za to stwierdzenie wiele ptaków mogło by się obrazić. Wbrew pozorom niektóre cechuje nadzwyczajna inteligencja. Wyróżniają się też tzw. inteligencją emocjonalną. Jak choćby kanarki i papugi, które Olsztyniacy mogli podziwiać podczas wystawy zorganizowanej 13 października w Spichlerzu
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Elżbieta Zarębska
Elżbieta Zarębska 22.03.2018, 14:50
Szanowni Państwo
W dniu dzisiejszym pracownicy Olsztyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej bez mojej wiedzy wycięli wiśnie w moim przydomowym ogródku. Drzewo miało wyjątkowo piękną koronę i obficie owocowało. Znalazły tam schronienie ptaki, których obserwowanie i słuchanie dawało mi ogromną radość. Trwa okres lęgowy ptaków, wycinki ciągle przepędzają ptaki, ogranicza się im teren do wychowania potomstwa.
Oprócz tego uważam za skandal, że Spółdzielnia nie powiadomiła mnie nawet o planowanym przez nich wycięciu MOJEGO drzewa.
Zakrawa to także na naruszenie mojej własności.
Prosiłabym o upublicznienie tego zdarzenia jak również poradę gdzie mogłabym zwrócić się z tą sprawą interwencyjnie.
Pozdrawiam serdecznie-
Elżbieta Zarębska


Pozostałe