Miejsca na sali weselnej dla gości – co warto wiedzieć ?

  • 29.09.2017, 09:42 (aktualizacja 29.09.2017 11:51)
  • Grupa Tipmedia
Miejsca na sali weselnej dla gości – co warto wiedzieć ?
Jeśli myślicie, że temat gości na weselu jest prosty i posadzenie ich wszystkich obok siebie tak pro prostu jest dobrym pomysłem, może skończyć się nie lada tragedią na naszym weselu.

Miejsca na sali weselnej dla gości – co warto wiedzieć ?

Jeśli myślicie, że temat gości na weselu jest prosty i posadzenie ich wszystkich obok siebie tak pro prostu jest dobrym pomysłem, może skończyć się nie lada tragedią na naszym weselu. Nie zawsze swobodne sadzanie obok siebie gości jest dobrym pomysłem, albowiem w rodzinach zawsze istnieją znane, lub mniej znane konflikty, których najzwyczajniej warto unikać. Idąc prostym tokiem rozumowania, warto jest mieszać naszych gości w proporcji połowy spokojnych, na połowę wybuchowych (szczególnie po alkoholu).

Nie bez powodu wiele par na swoich weselach stosuje karteczki z imionami. Te i inne dekoracje znajdziesz na tym portalu. Wszystko po to, aby unikać niepotrzebnych kłótni i dyskusji między członkami rodzin (bez względu czy chodzi o konflikt jednej rodziny, czy też dwóch). Wszystko prowadzone jest po to, aby ceremonia weselna przebiegała w sposób bardzo dobry i co najważniejsze w odpowiednim humorze nie tylko dla nas, lecz również i dla naszych gości.

Tak czy siak, różnie bywa...

Przyznać trzeba, iż bez względu na wszystko, nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkie zacchowania gości, którzy pojawią się na naszym weselu. Pamiętajmy jednak, iż odpowiednie sadzanie gości, może mieć jednak pozytywny skutek w późniejszym etapie, kiedy alkohol zacznie działać, na naszych gości.

Co więcej, jeśli gościom udaje się bardzo dobrze dogadywać w momencie, gdy są od siebie daleko, nie mamy się czego obawiać, albowiem takie nowe kontakty i rozmowy często przenoszą się do jednego, lub drugiego stolika (lub też na dwór). Bez względu na to, będziemy mieli w takim wypadku pewność, że nasze skrupulatne ruchy w zakresie usadzania gości, były jak najbardziej odpowiednie!

Plakietki dla gości możemy zamówić dzięki usługom dostępnym na portalu modnewesele.com – jest to jeden z portali, który skupia na sobie usługi wielu profesjonalistów z całej Polski. Jedyne co wystarczy podać, to listę gości, a także rozmiar naszych wizytówek – te w szybkim czasie wrócą do nas pocztą.

 

Artykuł sponsorowany

Grupa Tipmedia
Podziel się:
 

Pozostałe