Trwa dyskusja i spory wokół Dworca Głównego w Olsztynie

  • 22.09.2017, 18:13
  • Wioletta Wojnicka
Trwa dyskusja i spory wokół Dworca Głównego w Olsztynie
PKP chciałoby zbudować nowy dworzec w miejsce obecnego. Z kolei społecznicy z Forum Rozwoju Olsztyna chcą, by obecny budynek, z minionej epoki został wpisany do rejestru zabytków. Na razie sprawa utknęła i jest rozpatrywana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

   

Wioletta Wojnicka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
OLSZTYNIANIN
OLSZTYNIANIN 22.09.2017, 23:39
Olsztyn to stolica Warmii i Mazur powinniśmy dawać przykład dla innych miast pokazać jak należy się rozwijać a my pokazujemy REMONTY I REMONTY........ Dworzec Główny powinien być zburzony i postawiony super nowoczesny a nie dziadostwo wpisywać w rejestr zabytków !!!!!! To chyba komuchy fanatycy chcą się bawić w PRL To na starym dworcu trzeba postawić MILICJĘ z PAŁAMI do kompletu !!!!!!!!!!!!! PROPONUJĘ ZROBIĆ REFERENDUM I W WYNIKU GŁOSOWANIA SPOŁECZEŃSTWA PODJĄĆ DECYZJĘ !!!!!!!!!!!!!
Ali
Ali 22.09.2017, 21:33
Olsztynski dworzec to syf , brud , i ubustwo. Jak tam jestem to mi sie zygac chce. I to ma byc wizytowka miasta??? Pewnie przrdstawiciele tego forum to tez milosnicy syfu.

Pozostałe